דלתות כניסה רב-בריח – ביטחון כחול לבן

דלתות כניסה רב בריח

נכתב על ידי:רז גיא

דלתות כניסה רב-בריח – ביטחון כחול לבן

בישראל כולם כמעט שמעו על דלתות "רב-בריח", דלתות רב-בריח הפכו לשם דבר בתחום דלתות הביטחון בארץ. דלתות רב-בריח מותקנות במיליוני בתים ברחבי הארץ ויש להן מוניטין רב. בעיקר כי כולם סומכים על תוצרת "כחול לבן".

הגנה מושלמת

דלתות כניסה רב-בריח הן דלתות בעלות ליבה כפולה, הן חזקות ועמידות ומיוצרות מהחומרים הטובים ביותר והחזקים ביותר. דלתות רב בריח מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת ומערכות המיגון מהמתקדמים בעולם בשוק הדלתות המתפתח. בדלתות רב בריח מערכות נעילה מתקדמות, מערכות חשמליות, מערכות מכאניות, צילינדרים מפותחים ונעילה אלקטרונית מתקדמת המספקת הגנה מושלמת לבית, לעסקים ולכל מקום בו יש צורך בהגנה מושלמת.

דלתות כניסה רב-בריח – יופי וגם אופי

אם אתם חייבים דלת כניסה חזקה ואמינה, מודרנית, מעוצבת אבל שגם תגן עליכם ושתרגישו ביטחון בבית שלכם, זאת הדלת שמתאימה לכם, דלתות כניסה בעיצובים מהממים, מגוון רחב של צבעים בדלתות רב-בריח יש גם יופי וגם אופי. לא סתם כולם בוחרים בדלת כניסה מסוג זה.

בדלתות כניסה מעוצבות של רב-בריח, ניתן להתאים כל דגם למידת הפתח בבית של כל לקוח ולקוח וכן לאחר בחירת הדגם ניתן לבחור גוון לפי הטעם האישי של הלקוח.קולקציית דלתות רב-בריח מרשימה ומגוונת, כל אחד יכול למצוא את  הדלת המתאימה לו.

מלבד קולקציה מרשימה גם איכות הנעילה מרשימה. כל הדלתות החדשות מגיעות עם מגוון אלמנטים ומצוידות בטכנולוגיה החדישה ביותר. מנגנוני הנעילה של דלתות רב-בריח מהמתקדמים ביותר, החל ממנעול לפתיחה פנימית מהירה במצבי חירום ועד לצילינדר LOCXIS שמוכר בהגנה המקסימאלית שלו בנעילה.

עניין של טעם

אם אתם בתהליך שיפוץ או צריכים להחליף את דלת הכניסה לבית, מומלץ לבדוק אפשרות להתקנת דלת פלדה שהיא גם דלת בטיחותית. כמו שאמרנו הכל עניין של טעם אישי. הכי חשוב ליצור קשר עם חברה אמינה, מקצועית ואחראית. דלתות רב בריח זו השקעה לטווח ארוך כי דלת לא מחליפים כל שנה. לכן, לא כדאי להתפשר לכו על הטוב ביותר, כי אם עושים חשבון של השקעה מול תועלת, כמובן יש מנצח!

זכרו: תמיד ניתן לרכוש דלת כניסה לבית הנותנת עבורכם פיתרון אמיתי לגבי ביטחונכם האישי וודוא כי רכשתם בחברה מקצועית בעלת תעודת מורשה רב בריח.
באתר: www.raz-locks.co.il מיגון 2000 -דלתות כניסה, הביטחון שלך היא האחריות שלנו.

פרטים אודות כותב המאמר

מקור המאמר: אקדמיקס – ספריית המאמרים של ישראל