דלתות כניסה רב בריח

דלתות כניסה רב בריח

דלתות כניסה רב בריח

דלת הכניסה לבית של היום היא כבר לא רק דלת, כמו בעבר, הדלתות היום מעוצבות ומותאמות לאופי הבית ולסגנון הכללי של הבית, ישנן דלתות בעיצוב מודרני קלאסי או כפרי ועד סגנונות של בתים מושקעים. דלת הכניסה משדרגת את הבית וגורמת לשינוי כל אופי הבית. דלתות כניסה רב בריח זה ההבדל!

בטחון המשפחה

הדלת לא רק יפה ומתאימה, היא צריכה להיות איכותית. יש לתת תשומת לב רבה לנעילת הדלת, המנעול הוא זה שחשוב בדלת והוא זה שקובע את איכות הדלת. הרי לא תרצה לקום בבוקר ולדעת כי פרצו לך גנבים בלילה ושדדו את כל דברי הערך שלך, סיכנו אותך ואת בני המשפחה שלך. מה לעשות, אנחנו חיים במדינה שהפשע בה גובר ואין ברירה אלא להתגונן ולהגן על הבית ועל המשפחה.

 

מנעול רב בריח

כיום ישנם הרבה אפשרויות לנעילת דלתות, יש צילינדר בכמה רמות בטיחות, צריך לבדוק טוב עם הזמנת הדלת ולבקש הסבר על הנעילה, אם אתה מחפש דלת שהיא לא רק יפה ומעוצבת אלא גם רמת הנעילה שלה בטיחותית, אתה צריך חברה אמינה ומקצועית כי דלתות כניסה רב בריח מתקינים היום גם חאפרים לא מקצועיים וההשקעה שלך יכולה להניב אכזבות. אז כמו בכל רכישה צריך לבדוק טוב מי החברה ומה האחריות שהיא מבטיחה לך.

אז, איך לבחור דלת רב בריח?

דלתות רב בריח הן בדרך כלל דלתות על בסיס פלדה המציעות לרוב טכנולוגיות נעילה רב בריחית. זאת אומרת, שמספר בריחים יוצאים מגוף הדלת ומספקים לה נעילה במספר נקודות בין הדלת לבין המשקוף. ישנם בשוק מספר דלתות שיש להן יש מנעולים רב בריחים, ההבדל בניהן הוא מספר הבריחים.

על מה חשוב לשים לב?

מספר הבריחים הסטנדרטי הוא שבעה בריחים. ישנן דלתות עם עשרה בריחים. אם החלטת על דלת עם שבעה בריחים אז יש צורך לשים לב ששבעת הבריחים נפתחים ונסגרים באופן מושלם הן בעת ההתקנה והן לאחר ההתקנה, שכן הבריחים אמורים להיפתח ולהסגר באופן מושלם ולהיכנס לרצפה ולמשקוף באופן מושלם, זה מה שמקשה על הפורץ לפרוץ לך את הדלת, כי יש לו הרבה נקודות להתמודד איתן ויכול להיות שכשהוא יתקל בדלת שלך הוא יוותר מראש על התענוג.