דלתות כניסה

דלתות כניסה לבית – והרבה יותר

כשאנחנו חושבים על עיצוב הבית, לרוב אנחנו מקדישים מחשבה מרובה לעיצוב הפנים שלו: לריהוט, לצבעים, להתאמה של כל האלמנים יחד. אבל רבים מאיתנו לא חושבים על אלמנט חשוב נוסף (ויש שיגידו יותר) שנמצא לפני הכל: דלתות כניסה. הדלת היא המראה שלנו לעולם מצד אחד, והיא מהווה מחיצה עבור הנמצאים בבית בין המרחב הפרטי לציבורי. כשם שיש לה שני צדדים פיזיים, כך יש לה גם שני תפקידים משני צדדיה – מתן תחושת הגנה למי שבפנים, ואמירה על מי שמתגורר בבית – כלפי מי שבחוץ.

מהו מקומן של דלתות כניסה?

לדלתות יש כמה תפקידים מרכזיים, הרבה מעבר לתפקידים הפונקציונליים הרגילים שאנו נוטים לייחס להן. לרוב, אנשים בכלל לא שמים לב לכל התפקידים האלה, ויש שיגידו כי אלה "דיבורים מיותרים" – אבל למעשה גם אנשים כאלה יחושו היטב, גם אם בתת-מודע, באווירה הייחודית שמאפשרת הדלת בבית ולחשיבותה המרכזית, כמובן כמו גם שאר האלמנטים בבית. להלן רשימה של חלק מהתפקידים שיש לדלת:

  • בטחון ובטיחות לבית (וגם תחושת בטחון)
  • אמירה עיצובית
  • מחיצה בין חללים, ובין מרחבים פסיכולוגיים
  • הזמנה להיכרות עם מי שנמצא בפנים

כמובן שישנם עוד שלל תפקידים לדלת בבית, אך אלה העיקריים שבהם.

דלתות רב-בריח

דלתות כניסה מיוחדות

בארץ ובעולם מתפתח יותר ויותר התחום של דלתות כניסה מעוצבות. אלה הן דלתות ייחודיות שהושקעה בהן מחשבה רבה על ידי טובי המוחות המעצבים, והן משלבות בין עמידות מרבית, ליופי וסגנון בעלי נוכחות רבה. ישנם יצרני דלתות שיכינו עבורכם דלת לפי טעמכם האישי, ובאופן כללי תוכלו ליהנות ממבחר עצום של דלתות במרכזי המכירה השונים הפזורים ברחבי הארץ. הדלתות מגיעות במגוון צבעים, דגמים, חומרים וגימורים, וכן תוכלו לבחור האם להציב במרכז הדלת אלמנטים כמו חלון מעוצב, ידית מיוחדת או ידית הקשה מלכותית, או כל דבר אחר שתרצו.

לפנות רק למקצוענים

אנו בחברת מיגון 2000 מציעים לכם שירות כולל של רכישת דלתות כניסה, זאת לצד שירותים נלווים כמו מנעולנות (לא רק לדלתות בבית – אלא גם לרכבים ולכספות), שכפול מפתחות, פריצה ועוד.
אנו מציעים לכם את כל השירותים הללו תחת קורת גג אחת, והכל עם מתן שירות אדיב ומקצועי, ביחס אישי. איתנו תוכלו להיות בטוחים כי בעייתכם תטופל בזמן – בין אם אתם מעוניינים בשירותי מנעולן לבית, ובין אם ברצונכם לרכוש דלת חדשה לביתכם.