דלתות פלדה – בחירה נכונה של דלת כניסה

דלת ג'פניקה

 

דלתות פלדה – בחירה נכונה של דלת כניסה

נכתב על ידי:רז גיא

דלתות פלדה – בחירה נכונה של דלת כניסה

בחירת דלת כניסה היא בחירה צריכה להיות לאחר שיקולים שמתחשבים במידות הדלת, בית לאחר שיפוץ או בית חדש, סגנון הבית והדלת ומה אנחנו אוהבים, עץ או פלדה, זאת השאלה? רוב הבחירות בשנים האחרונות הן בדלתות פלדה.

דלתות פלדה – יופי ואיכות

כשמדברים על דלתות פלדה, מדובר על יופי, עיצוב ואיכות. האיכות מדברת גם על הביטחון. ביטחון הוא מעל הכל כשמדובר בדלתות פלדה. לכן, הרוב בוחרים בדלתות פלדה בעלות מספר בריחים רב. דלתות פלדה מעוצבות הן להיט כבר כמה שנים, כל הזמן מתעדכנים עיצובים חדשים וצבעים מדהימים, כך שניתן להתאים כמעט לכל בית את העיצוב שלו.

לא מתפשרים על איכות וביטחון

בדלתות פלדה כשמדברים על איכות, מדברים לא רק על החומר והיופי, מדברים גם על הביטחון. דלתות פלדה הן ראשונות בביטחון הבית והמשפחה שלכם. לדלת פלדה מעוצבת יש את מנגנון ההגנה הטוב ביותר. לדלת פלדה יש אפשרויות עיצוב נרחבות ביותר ואפשרויות צבעים רחב, זאת בניגוד לדלתות עץ.  שילוב של חומרים שונים כמו, זכוכית או אלמנטים עיצובים מיוחדים הן תוספת מעניינת המעניקה לכל דלת פלדה ייחודיות משלה.

מה ההבדל בין דלת עץ לדלת פלדה?

כל מי שמתלבטים בין דלת עץ לדלת פלדה, צריכים לבדוק מה היתרונות של כל אחת מהדלתות ומה היא הדלת המתאימה ביותר לבית שלכם.

דלת כניסה מעץ: זאת דלת שברוב המקרים עשויה מעץ גושני, מגוון הצבעים דליל שלא כמו דלת פלדה שניתן להזמין במגוון צבעים רחב. מחירה של דלת עץ יהיה יקר יותר מדלת פלדה מהסיבה שתהליך היצור שלה לוקח הרבה יותר זמן וזמן זה כסף כידוע.

דלת כניסה מפלדה: זאת דלת יותר מודרנית וניתן להזמין בה מערכות בריחים מתקדמים ואיכותיים, זאת דלת ביטחון ברמה גבוהה לבית שלכם. דלת פלדה מבטיחה לכם הגנה מקסימאלית גם מפני פריצה וגם מותאמת לאקלים שיש בישראל. והמחיר, אם מדברים על דלת כניסה מעוצבת המחיר של דלת פלדה ברוב המקרים יהיה יותר זול. לכם נותר רק לבחור מה הכי טוב עבור הבית שלכם.

זכרו: תמיד יש מבצעים! באתר: www.raz-locks.co.il מיגון 2000.

פרטים אודות כותב המאמר

מקור המאמר: אקדמיקס – ספריית המאמרים של ישראל