דלתות פלדלת

דלתות פלדלת

דלתות פלדלת

דלתות פלדלת הן דלתות על בסיס פלדה שברובן יש מערכת נעילה רב בריחית,  דלתות העשויות פלדה הן דלתות חזקות ואמינות, דלתות פלדלת קיימות לכניסה לבית וגם לפנים הבית.

איך לבחור דלת פלדלת?

דלתות פלדלת הן דלתות פלדה שההבדל בניהן הוא מספר הבריחים המותקנים בה, שבעה בריחים הוא מספר סטנדרטי ונפוץ. יש בשוק דלתות פלדלת עם מגוון סוגי בריחים כמו: רב-בריח, חסם, עכביש, רב מגן, ועוד. ההבדל בניהם הוא קטן וזניח, מה שחשוב לשים לב אליו הוא שבהתקנה הבריחים מותאמים בצורה הכי מושלמת, בריח תחתון המתחבר למשקוף מהצד של הדלת ובחלק התחתון של הדלת.

למה לשים לב?

חשוב לשים לב שדלת הפלדה שאתם רוכשים מכילה בפנים הדלת פוליאריטן מוקצף, זאת על מנת לגרום לבידוד אקוסטי שחשוב לדלת כניסה, הרי לא תרצו לשמוע מתוך הבית כל מה שקורה בחוץ.

ומה עם הצבע?

חלק לא פחות חשוב בבחירת הדלת הוא הצבע, צבע הדלת דורש מחשבה ודמיון, בדלתות פלדלת יש מגוון צבעים, רוב דלתות פלדלת מגיעות עם ציפוי דמוי טפט או צבועות בצבע מיוחד, קיימת גם אפשרות להזמין דלת כניסה פלדלת בצבעים שונים מהסטנדרט וזאת דלת כניסה מעוצבת, ששם האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות. שוק דלתות הכניסה היום מפותח ביותר, יש מודעות רבה לעיצובים שונים ומיוחדים לדלתות הכניסה והאפשרויות הקיימות בשוק עלולות לבלבל את הצרכן.

דלתות פלדלת

דלתות פלדלת

 

מה הכי חשוב?

העיקר והחשוב הוא לשים לב, כל דלתות הכניסה המעוצבות הן בבסיסן דלתות פלדלת. הושקעו בהן עיצוב וצבעים, עיצוב הידית, המשקוף, הפרזול והתוספות. אחרי שבדקת והחלטת על הצבע, העיצוב, הנעילה ומשקוף, נשאר לך רק לבדוק את החברה שבה אתה מזמין את הדלת. חשוב לבדוק אמינות ומקצועיות, עמידה בלוח הזמנים, אחריות והעיקר לשים לב מי האדם שאיתו אתם סוגרים עסקה, אל תזלזלו בתחושת הבטן שלכם. דברו איתו ותחליטו האם הוא נראה  לכם אמין ומקצועי. בקשו המלצות, לכל חברה שמחליפה דלתות יש אלבום תמונות שבו הם מראים ביצועים של "לפני ואחרי" כך יהיה לכם יותר קל להחליט.