כמה עולה דלת רב בריח?

דלת גאיה

כמה עולה דלת רב בריח?

שלב בחירת דלת רב בריח הוא שלב חשוב, כי אם חושבים על עלויות ולא תמיד יש תקציב פתוח לרכישת דלת החלומות. לכן אתה צריך להיות שקול ומחושב כדי לרכוש דלת רב בריח במינימום עלויות עם מקסימום תועלות.

איך עושים את זה?

יש היום חברות המשווקות דלתות כניסה ודלתות כניסה מעוצבות באיכויות וברמות גבוהות מאוד. דלתות כניסה מעוצבות גם לכניסה לבית וגם לפנים הבית, המבחר כל כך גדול שקשה להחליט, ההחלטה לא צריכה להיות מושפעת מהמחיר, המחיר הגבוה לא תמיד מעיד על איכות הדלת. דלתות כניסה צריכות להיות איכותיות וצריכות לשרת אותך שנים ארוכות, הבחירה בסופו של דבר צריכה להיות שלך, גם דלתות פנים צריכות להיות מעוצבות כמו למשל דלת מקלחת שהיא צריכה להיות שונה מדלתות החדרים.

אז, כמה עולה?

עלות הדלתות נקבעת לא רק לפי העיצוב, ישנם פרמטרים נוספים וחשובים כמו: החומר שמהם עשויה

דלת רב בריח

דלת רב בריח

הדלת, המשקוף, המנעול וידית הפתיחה, אלה מרכיבים חשובים שמשפיעים על המחיר. מחירי דלתות איכותיות רב-בריח נע בין 1,300 ש"ח לדלת פנים לבין 3,500 ש"ח לדלת כניסה מעוצבת סטנדרטיות, אם דלת הכניסה בנויה משתי כנפיים כמו בהרבה בתים או דלת כפולה בווילות גדולות, המחיר כמובן בהתאם, אם חשוב לך איך הדלת בבית שלך נראית, ואתה מוכן להשקיע תקבל תמורה גבוהה. דלתות כניסה מעוצבות ומיוחדות יכולות לעבור את סכום ה – 30.000 שקלים.

דלת הכניסה בדרך כלל משפיעה על כל עיצוב הבית, הדלת היא זאת שעושה את כל הבדל בין בית רגיל לבין בית WOW. הכל תלוי בכמה אתה מוכן להשקיע בבית שלך וכמו שאמרנו ההשקעה היא להרבה שנים, לא מחליפים דלת כל שנה. אז אם אתה רוצה דלת מיוחדת חשוב לפנות לחברה אמינה ומקצועית, לבקש המלצות וכתובות בהם הם התקינו דלתות ורק לאחר בדיקה וסקר שוק להחליט.