למה עדיף דלתות כניסה רב בריח?

דלתות כניסה לבית

למה עדיף דלתות כניסה רב בריח?

הפרט שחשוב להבין הוא שאין דלת שאינה ניתנת לפריצה נקודה!. אבל, יש דלתות כניסה רב בריח שלכל פורץ לוקח הרבה זמן לפרוץ לכן, יש אפשרות שבמהלך הפריצה הפורץ בעצמו יוותר על התענוג או ששכן יעבור ויראה ויזמין משטרה, או שאתה בבית ותבין שפורצים לך ותזמין משטרה. נתונים סטטיסטיים מעידים כי דלתות רב בריח שזקוקות לקידוחים על מנת לפרוץ אותן נפרצות פחות מאשר דלתות עם מפתחות רגילים שאת המפתח ניתן לשכפל ובכך קל יותר לפרוץ.

בשביל השקט שלכם!

אז אם גם אתה מאלה המתלבטים האם להתקין דלת כניסה רב בריח אצלך בבית, כדאי לחשוב טוב, כי מה שבטוח זה שהמשפחה שלך חשובה לך והשקט הנפשי שלך שווה הרבה. בשנים האחרונות אנחנו עדים לעליה גבוהה ומדאיגה ברמת הפשיעה והפריצות לבתים. יותר ויותר ישראלים מרגישים חוסר בטחון מחוץ לבית ובתוך הבית, אתה בוודאי רוצה כי המשפחה שלך תרגיש בטחון בבית. התקנת דלת כניסה פלדה רב בריח היא אחת הדרכים החשובות להעניק בטחון למשפחה ולנסות להלחם בחשש שמא יפרצו לך ויגרמו לך עוגמת נפש ופחד לילדים.

האם דלת כניסה רב בריח, מבריחה פורצים?

התקנת דלת פלדה בכניסה לבית הוכיחה את עצמה, הן בתחושת הביטחון בבית והן בהברחת פורצים, רוב הפורצים לא רוצים להתעסק עם דלת מוגנת רבת בריחים, הם יודעים כי ייקח להם הרבה זמן להתעסק בדלת ורוב הסיכויים שלא יצליחו לפרוץ אותה, הם יודעים כי הם מסכנים את עצמם ועלולים להיתפס עוד לפני שהצליחו לפרוץ את הדלת. אז התשובה לשאלה היא כן, ברוב המקרים דלת כניסה רב בריח מבריחה פורצים.

על מה להקפיד?

גורם חשוב שעליו יש להקפיד בהזמנת דלת כניסה רב בריח הוא שהחברה של מתקיני הדלת שבחרתם תהיה מנוסה, אמינה, מקצועית, שצוות המתקינים יהיו מנוסים ומיומנים להתקנת דלתות ברמה הגבוהה ביותר, שהם יודעים להתאים את הדלת בצורה מדויקת ומתאימה לתנאים של הכניסה לבית שלכם, שכן, התקנה איכותית היא זאת שקובעת אם אתה והמשפחה שלך תיהנו ממנה שנים רבות והיא זאת שתספק לך ולמשפחה ביטחון בבית.